Podívejte se na fotografie vánočních stromů, které se objevily v nominaci do ankety Vánoční strom Deníku 2023. Posílali jste nám snímky z různých částí našeho okresu. Vybírejte ten podle vás nejhezčí, nejzajímavější, s nejsilnějším příběhem, ten k vám nejblíž a dejte mu svůj hlas.

Vánoční strom DeníkuZdroj: RedakceStrom, který dostane nejvíce hlasů, postoupí do krajského kola. Krajští vítězové se poté utkají o titul v celostátním kole, nejkrásnější strom získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince 
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu.

Výsledky ankety Strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.

V loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné. 

Anketa o nejkrásnější vánoční strom Deníku v Ústeckém kraji
Podívejte se, jaké vánoční stromy byly do ankety nominovány v okresech Ústeckého kraje a podpořte své favority.

Ústecko
Litoměřicko
Děčínsko
Mostecko
Lounsko a Žatecko
Chomutovsko
Teplicko

Na Ústecku byl nejhezčí vánoční strom v Zubrnicích, posbíral 7166 hlasů a vyhrál tak před druhým stromkem z Povrlů a třetím z Chlumce.

Chcete hlasovat i v jiných okresech České republiky? Například v místě, kam jezdíte na chalupu nebo za příbuznými? Všechny ankety najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat: Vánoční trhy? Líbivá výzdoba, svařák za šedesát, sváteční nálada zdarma

Zdroj: Janni Vorlíček