Vánočně ozdobené trolejbusy poprvé svezou cestující 1. prosince. „V roce 2019 jsme do ulic nasadili první vánočně ozdobený trolejbus. O rok později jsme radost zdvojnásobili a lidé tak mohli vídat dva vánočně nazdobené a osvícené trolejbusy. Jsme rádi, že můžeme i letos pokračovat v této krásné tradici,“ řekla Simona Mohacsi, výkonná ředitelka společnosti.

Loď Florentina pluje nejen Českým středohořím.
VIDEO: Florentina zdobí Portu Bohemicu. Hotel na Labi v Česku touží zůstat

„Těší nás, že můžeme našim cestujícím, a samozřejmě i ostatním, přivézt trochu vánoční atmosféry a těm nejmenším vykouzlit úsměv na tváři. To vše by se nemohlo uskutečnit bez našich šikovných zaměstnanců, kteří obětavě věnují svůj čas přípravám během několika víkendů. Poděkování jim patří za jejich neocenitelnou práci a oddanost,“ pokračovala Simona Mohacsi.

Cestující si budou užívat ozdobené trolejbusy až do Tří králů, navíc s jednou novinkou. „Ve spolupráci se Severočeským klubem spisovatelů jsme připravili v jednom vánočním trolejbusu rozmístěné vánoční básničky, které jízdu jistě zpříjemní,“ dodala Jana Dvořáková, tisková mluvčí společnosti.

Sníh proměnil skalní město v Tisé v pohádkovou krajinu.
VIDEO: Tisá se opět proměnila v pohádkovou Narnie, zasypaly ji přívaly sněhu