Deník společně s agenturou Reas agency vyhlásil druhý ročník soutěže Sluníčko Deníku.

České Miss v porotě

Dnes představujeme osm soutěžících. Dvě z nich postoupí do finále v Novém Boru. Které to budou, vyberete vy, naši čtenáři.

Pravidla soutěže Hlasovat pro svou favoritku můžete na webu do 24. března 2015 (12.00 hod.). Z jedné IP adresy je možné hlasovat jednou za hodinu. Hlasovat je možné také pomocí novinových kuponů. Hlasy sečteme. Kupony budou v Ústeckém deníku vycházet každý všední den. Poslední vyjde v úterý 24. března 2015. Hodnotu jednoho novinového kuponu určíme až na konci hlasování. Vypočítáme ji tímto způsobem: Vezmeme počet hlasů vítěze internetového hlasování (například 1 000) a vydělíme ji počtem otištěných hlasovacích kuponů (20). A to bude hodnota jednoho zaslaného novinového kuponu (v tomto případě tedy 50 hlasů). Tištěné kupony je potřeba do redakce (Klíšská 25, Ústí n. L., 400 01) doručit do pátku 27. března 2015.

Ve finále se dvě postupující z Ústecka potkají s vítězkami ostatních regionů ze severu Čech. Tu nejšikovnější pak vybere odborná porota, v níž mimo jiné zasednou vítězky České Miss Eliška Bučková a Jitka Válková, ve veřejném odpoledním finále v sobotu 25. dubna v Novém Boru.

Ve finále slečny ukážou, co jim jde a v čem jsou si jisté. Ať je to tanec, zpěv, básnička, cvičení, hra na flétnu nebo třeba čáry s kouzelnickou hůlkou.

Dárky čekají na všechny

Na vítězku čeká kromě titulu Sluníčko Deníku, krásné korunky a velkého dortu, také zájezd k moři pro dvě osoby, poukaz na odběr značkového oblečení či odpolední menu v restauraci na oslavu vítězství.

Zkrátka nepřijdou ani slečny na druhém a třetím místě. I ony dostanou korunky, poukazy na nákup oblečení či hraček. Dárky ale čekají na všechny finalistky.

Loni se do soutěže přihlásily desítky odvážných slečen z celých severních Čech. Vítězkou se v březnovém finále stala desetiletá Valerie Hlinovská z Chomutova.

Představujeme soutěžící dívky

Zuzana Šauerová, 10 let
Sympatická, chytrá, společenská a kamarádská dívka. Navštěvuje baletní kroužky a vystupuje v představeních Severočeského divadla opery a baletu. Letos vyhrála dívčí závod ve sjezdovém lyžování v Zadní Telnici.

Michaela Stiborová, 7 let
Říkají jí smíšek a sluníčko. Mezi její záliby patří sport. Závodně se věnuje aerobiku a sportovnímu aerobiku, hraje tenis, lyžuje, jezdí na kole, ráda si zatancuje, baví ji malování a hraje na flétnu.

Magdalena Lípová, 8 let
Ráda kreslí, je výtvarně šikovná. Má ráda pohyb a trénuje v oddíle moderní gymnastiky. Miluje svůj tablet a holčičí hry na PC.

Pavlína Krejčíková, 8let
Společenská, ráda tancuje, cvičí a zpívá. Ráda se obléká jako modelka.

Kateřina Kozáková, 6 let
Usměvavá, má ráda kolektiv, ráda zpívá, maluje a tancuje.

Kateřina Růžičková, 10 let
Ráda čte, chodí do baletní školy a na výtvarnou výchovu, je velmi přátelská a společenská. Má ráda přírodu a zvířata.

Eliška Holakovská, 10 let
Společenská,má ráda koně a ruční práce,hraní na klávesy.

Lea Moravcová, 5 let
Živelná šoumenka, všestranně nadaná, ráda se učí, obzvlášť angličtinu. Miluje hudbu, zpěv, tanec, sport a zvířátka. Přebornice v Hula Hop, chodí na keramiku a na basketbal.